2012. december 13.-án a Szombathelyi Műjégpályán került megrendezésre az idei jeges szezon első tehetségkutató rövidpályás gyorskorcsolya versenye.

A korcsolyázáshoz tökéletes időben remek eredmények születtek. A Szombathelyi Sportiskola és a KDSE Szombathely versenyzői majdnem minden érmes helyezést begyűjtöttek!!!

 

IMG_3639

További képekért kérem kattintson a képre! 

 

Eredmények:

I. kcs. (2004-2005) lány:

  1. Tausz Hanna – OKIKI Simon I. U. Ált. Isk. (KDSE Szombathely)
  2. Tömpe Anna – OKIKI Simon I. U. Ált. Isk. (KDSE Szombathely)
  3. Pataki Zsófi – ???????????????? (KDSE Szombathely)
  4. Dörnyei Laura – Paragvári U. Ált. Isk. (KDSE Szombathely)
  5. Molnár Orsolya – OKIKI Simon I. U. Ált. Isk.

I. kcs. (2004-2005) fiú:

  1. Sodics Ádám – Derkovits Gy. Ált. Isk. (Szombathelyi Sportiskola)
  2. Imre Patrik – OKIKI Simon I. U. Ált. Isk.
  3. Hargitai Barnabás – OKIKI Simon I. U. Ált. Isk.
  4. Németh Benjamin – OKIKI Simon I. U. Ált. Isk.
  5. Mercs Hunor – Gothard J. Ált. Isk.
  6. Szandi Erik – OKIKI Simon I. U. Ált. Isk, (KDSE Szombathely)

II. kcs. (2002-2003) lány:

  1. Tóth Anna – Paragvári U. Ált. Isk.
  2. Mercs Abigél – Gothard J. Ált. Isk. (Szombathelyi Sportiskola)
  3. Molnár Zsófia – Neumann J. Ált. Isk. (KDSE Szombathely)
  4. Albert Laura – OKIKI Simon I. U. Ált. Isk.
  5. Pataki Antónia – ??????????????? (KDSE Szombathely)
  6. Schmolczer Kinga – OKIKI Simon I. U. Ált. Isk.

II. kcs. (2002-2003) fiú:

  1. Zelevics Gergő – Bólyai
  2. Bödei Bálint – Paragvári
  3. Hazafi Ádám – Gothard J. Ált. Isk. (Szombathelyi Sportiskola)
  4. Gróf Olivér – OKIKI Simon I. U. Ált. Isk. (Szombathelyi Sportiskola)
  5. Puskás Ádám – OKIKI Simon I. U. Ált. Isk. (KDSE Szombathely)
  6. Máté Bálint – OKIKI Simon I. U. Ált. Isk.

III. kcs. (2000-2001) lány:

  1. Tóth Lili – Neumann J. Ált. Isk.
  2. Peszleny Ivett – Gothard J. Ált. Isk.
  3. ???????? – Neumann J. Ált. Isk.

III. kcs. (2000-2001) fiú:

  1. Takács Kristóf – OKIKI Simon I. U. Ált. Isk. (KDSE Szombathely)
  2. Nagy Balázs – OKIKI Simon I. U. Ált. Isk.
  3. Geröly Levente – OKIKI Simon I. U. Ált. Isk.

IV. kcs. (1998-1999) lány:

  1. Molnár Réka – Bólyai (Szombathelyi Sportiskola)

IV. kcs. (1998-1999) fiú:

  1. Bejczi Botond – Gothard J. Ált. Isk. (Szombathelyi Sportiskola)

V. kcs. (1996-1997) lány:

  1. Lukács Klaudia – Premontrei (Szombathelyi Sportiskola)
  2. Szécsi Tímea – KDG (Szombathelyi Sportiskola)

V. kcs. (1996-1997) fiú:

  1. Nagy Bálint – Puskás

VI. kcs. (1994-1995) fiú:

  1. Ádám Viktor – KDG (Szombathelyi Sportiskola)
  2. Szita Ádám – Puskás
  3. Keszei Ferenc – Puskás
  4. ????????

 

Még egyszer gratulálunk mindenkinek!!!

Következő verseny: 2013.01.21.!!! Mindenkit várunk!!!