Eredményeink

2013. április 6.-7. Dóm Kupa és Amatőr Kupa GP – Szeged

Profi:

  • Junior E fiú: Sodics Ádám 1. hely, Sipos János 3. hely,
  • Junior D lány: Mercs Abigél 4. hely,
  • Junior D fiú: Górf Olivér 2. hely, Mayer Márton 4. hely, Hazafi Ádám 6. hely,
  • Junior C lány: Tar Violetta 3. helyezés,
  • Junior C fiú: Kántor Krisztián 3. helyezés, Gróf Kristóf 4. hely,
  • Kadett lány: Tar Violetta 6. hely,
  • Kadett fiú: Bejczi Botond 1. hely, Kovács Máté 5. hely,
  • Junior B lány: Szécsi Tímea 3. hely,
  • Junior B fiú: Nagy Bálint 2. hely,
  • Felnőtt férfi: Karancsi Sándor 2. hely,
  • Junior F+E+D fiú váltó: 2. hely (Gróf Olivér, Hazafi Ádám, Mayer Márton), 3. hely (Mercs Abigél, Sodics Ádám, Sipos János),
  • Junior C+Kadett fiú váltó: 2. hely (Bejczi Botond, Kovács Máté), 5. hely (Gróf Kristóf, Kántor Krisztián),
  • Junior B+A+Felnőtt női váltó: 2. hely (Szécsi Tímea, Tar Violetta, Nagy Alexandra-TDKE),
  • Junior B+A+Felnőtt férfi váltó: 2. hely (Karancsi Sándor, Nagy Bálint),
  • Junior C+D mix váltó: 6. hely (Gróf Kristóf, Kántor Krisztián, Mercs Abigél, Törtei Fanni-Tornádó Team), 7. hely (Gróf Olivér, Mayer Márton, Gengeliczky Dorottya, Palkovics Réka),
  • Kadett+Junior B+A+Felnőtt mix váltó: 3. hely (Nagy Bálint, Rási László-ZKK, Besenyei Boglárka-ZKK, Ronja Binus-SSF Heilbronn), 4. hely (Karancsi Sándor, Bejczi Botond, Szécsi Tímea, Tar Violetta).

Amatőr:

  • Amatőr C-Kadett fiú: Singer Erik 1. hely.

 

2013. február 8.-10. XXIV. Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia Országos Döntő – Jászberény

  • 1. korcsoport (lány)Tausz Hanna (hosszú táv: 6.,rövid táv: 7.)/Simon/ Tömpe Anna(hosszú táv:11.,rövid táv:14.)/Simon/
  • 1. korcsoport(fiú): Sodics Ádám(hosszú táv: 1., rövid táv: 5.)/Derkovits/,
  • 2. korcsoport(lány): Mercs Abigél(hosszú táv:11.,rövid táv:7.hely)/Gothard/,
  • 3.korcsoport(fiú):Takács Kristóf(hosszú táv:13.,rövid táv:13.)/Simon/,
  • 4.korcsoport(lány):Molnár Réka (hosszú táv: 1.,rövid táv:5.)/Bolyai/, Séfer Diána(hosszú táv: 3., rövid táv:1.)/Derkovits/,
  • 4.korcsoport(fiú)Bejczi Botond(hosszú táv:1.,rövid táv:1.)/Gothard/,Singer Erik (hosszú táv:12.,rövid táv:6.)/Reményik/,
  • 5.korcsoport(lány):Horváth Anita (hosszú táv:7.,rövid táv:6.) /Herman/,Szécsi Timea(hosszú táv:11.,rövid táv:9.)/Kanizsai/,
  • 5.korcsoport(fiú):Nagy Bálint(hosszú táv:12.,rövid táv:10.)/Puskás/,Bejczi Bence(hosszú táv:14.,rövid táv:14.)/Herman/
  • 6.korcsoport(lány):Lukács Klaudia(hosszú táv:6..rövid táv:6.)/Premontrei/,
  • 6.korcsoport(fiú):Molnár Márk(rövid táv:1.) /Premontrei/, Ádám Viktor (hosszú táv:4.,rövid táv:8.)/Kanizsai/

Váltóeredmények:

  • 1-2. korcsoport(lány)5.hely Tagok:Tausz HannaTömpe AnnaMercs AbigélTóth Anna,
  • 3-4. korcsoport(fiú): 2. hely Tagok: Bejczi Botond, Singer Erik, Takács Kristóf,Nagy Balázs,
  • 5-6.korcsoport(lány): 4. hely Tagok:Horváth Anita, Szécsi Tímea, Bolla Júlia, Lukács Klaudia,
  • 5-6.korcsoport(fiú): 3. hely Tagok:Molnár Márk, Ádám Viktor, Nagy Bálint, Bejczi Bence.

 

2013. január 21. Szombathelyi Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia – Szombathely

  • I. kcs. (2004-2005) lány: Tausz Hanna 1. hely, Tömpe Anna 2. hely, Pataki Zsófi 3. hely,
  • I. kcs. (2004-2005) fiú: Sodics Ádám 1. hely, Imre Patrik 2. hely,
  • II. kcs. (2002-2003) lány: Mercs Abigél 2. hely, Molnár Zsófia 3. hely, Pataki Antónia 4. hely,
  • II. kcs. (2002-2003) fiú: Hazafi Ádám 3. hely, Mayer Márton 4. hely, Puskás Ádám 5. hely, Török Ádám 7. hely,
  • III. kcs. (2000-2001) fiú: Takács Kristóf 1. hely,
  • IV. kcs. (1998-1999) lány: Molnár Réka 1. hely, Tar Violetta 3. hely,
  • IV. kcs. (1998-1999) fiú: Bejczi Botond 1. hely, Singer Erik 2. hely, Kovács Máté 3. hely,
  • V. kcs. (1996-1997) lány: Szécsi Tímea 2. hely, Lukács Klaudia 3. hely,
  • V. kcs. (1996-1997) fiú: Nagy Bálint 1. hely, Bejczi Bence 2. hely,
  • VI. kcs. (1994-1995) fiú: Molnár Márk 1. hely, Ádám Viktor 2. hely.

 

2012. december 13. Szombathelyi Rövidpályás Gyorskorcsolya Tehetségkutató verseny – Szombathely

  • I. kcs. (2004-2005) lány: Tausz Hanna 1. hely, Tömpe Anna 2. hely, Pataki Zsófi 3. hely, Dörnyei Laura 4. hely,
  • I. kcs. (2004-2005) fiú: Sodics Ádám 1. hely, Imre Patrik 2. hely, Szandi Erik 6. hely,
  • II. kcs. (2002-2003) lány: Mercs Abigél 2. hely, Molnár Zsófia 3. hely, Albert Laura 4. hely, Pataki Antónia 5. hely,
  • II. kcs. (2002-2003) fiú: Hazafi Ádám 3. hely, Gróf Olivér 4. hely, Puskás Ádám 5. hely,
  • III. kcs. (2000-2001) fiú: Takács Kristóf 1. hely,
  • IV. kcs. (1998-1999) lány: Molnár Réka 1. hely,
  • IV. kcs. (1998-1999) fiú: Bejczi Botond 1. hely,
  • V. kcs. (1996-1997) lány: Lukács Klaudia 1. hely, Szécsi Tímea 2. hely,
  • V. kcs. (1996-1997) fiú: Nagy Bálint 1. hely,
  • VI. kcs. (1994-1995) fiú: Ádám Viktor 1. hely.

 

2012. október 4. XXVI. Megyei Diáksport Nap és Aradi Vértanúk Emlékverseny – Ostffyasszonyfa

  • 1.-4. osztály lányok: Mercs Abigél 1. hely, Pataki Antónia 2. hely, Tausz Hanna 3. hely, Molnár Zsófi 4. hely.
  • 1.-4. osztály fiúk: Imre Patrik 1. hely, Mayer Márton 2. hely, Török Ádám 3. hely, Szandi Alex 4. hely.
  • 5.-8. osztály lányok: Tar Violetta 1. hely, Nadrai Rebeka 2. hely, Molnár Réka 3. hely.
  • 5.-8. osztály fiúk: Bejczi Botond 1. hely, Kovács Máté 2. hely, Kántor Krisztián 3. hely, Hazafi Ádám 5. hely, Takács Kristóf 6. hely.

 

2012. szeptember 29. Felnőtt Országos Bajnokság és Vértes Kupa – Tatabánya

Profi Vértes kupa:

  • Junior F fiú: Sipos János 1. helyezés
  • Junior E fiú: Sodics Ádám 1. helyezés, Imre Patrik 3. helyezés,
  • Junior D fiú: Kántor Krisztián 2. helyezés,
  • Junior C lány: Tar Violetta 3. helyezés,
  • Junior C fiú: Bejczi Botond 1. helyezés, Németh Csaba 7. helyezés,
  • Junior E-F fiú váltó: Imre Patrik-Bödei Bálint 1. helyezés, Sodics Ádám-Sipos János 3. helyezés,
  • Junior C-D lány váltó: Tar Violetta-Fábián Fanni-Nagy Alexandra 1. helyezés,
  • Junior C-D fiú váltó: Bejczi Botond-Németh Csaba-Kántor Krisztián 1. helyezés,
Profi Felnőtt OB:
  • Nők: Szécsi Tímea sprint 10. helyezés, hosszú táv 8. helyezés, összetett 8. helyezés,
  • Férfiak: Molnár Márk sprint 2. helyezés, hosszú táv 3. helyezés, összetett 2. helyezés, Karancsi Sándor sprint 3. helyezés, hosszú táv 2. helyezés, összetett 3. helyezés, Ádám Viktor sprint 11. helyezés, hosszú táv 10. helyezés, összetett 10. helyezés, Kovács Máté sprint 12. helyezés, hosszú táv 10. helyezés, összetett 11. helyezés, Gyimesi András sprint 10. helyezés, hosszú táv 12. helyezés, összetett 12. helyezés,
  • Felnőtt férfi váltó: Molnár Márk-Karancsi Sándor-Ádám Viktor 2. helyezés.

Amatőr:

  • Junior F lány: Tausz Hanna 1. hely, Pataki Zsófia 3. hely
  • Junior E lány: Molnár Zsófia 2. hely
  • Junior E fiú: Török Ádám 1. hely, Szandi Alex 2. hely, Kovács Martin 7. hely,
  • Junior D lány: Pataki Antónia 5. hely, Plander Csange 6. hely,
  • Junior C fiú: Takács Kristóf 1. hely,
  • Junior D-E-F lány váltó: Tausz Hanna-Pataki Antónia-Molnár Zsófia 3. hely, Pataki Zsófia-Plander Csenge 5. hely,
  • Junior D-E-F fiú váltó: Török Ádám-Szandi Alex 2. hely,
  • Junior C-Kadett váltó: Takács Kristóf-Kovács Martin 1. hely,

 

2012. július 23.-28. EURÓPA BAJNOKSÁG – Szeged

  • Kadett fiú: Bejczi Botond –> 300m időfutam 22.hely, 500m 22.hely, 3000m pontozásos verseny 20. hely, 5000m kizárásos verseny 19.hely, váltó 7. hely,
  • Junior A fiú: Molnár Márk –> 300m időfutam 17. hely, 500m 17. hely, 1000m 13. hely, 10000m pontozásos-kizárásos verseny 17. hely, 15000m kizárásos verseny 16. hely, váltó 7. hely.
  • Felnőtt Férfi: Karancsi Sándor –> 300m időfutam 26. hely, 500m 28. hely, 1000m 28. hely, 10000m pontozásos-kizárásos verseny 21. hely, 15000m kizárásos verseny 26. hely.

 

2012.06.23.-24. Utánpótlás Országos Bajnokság és Turul Kupa – Tatabánya

Profi:

  • Junior F fiú: Sipos János 1. helyezés
  • Junior D fiú: Kántor Krisztián 5. helyezés, Gróf Olivér 8. helyezés, Fekete Levente 10. helyezés, Mayer Márton 12. helyezés
  • Junior C lány: Tar Violetta 5. helyezés, Molnár Réka 8. helyezés
  • Junior C fiú: Bejczi Botond 1. helyezés, Gróf Kristóf 7. helyezés, Németh Csaba 8. helyezés
  • Kadett lány: Lukács Klaudia rövid táv: 9. hely, hosszú táv 9. hely, Turul Kupa 9. hely
  • Kadett fiú: Kovács Máté rövid táv 2. hely, hosszú táv 3. hely, Turul Kupa 3. hely
  • Junior B lány: Szécsi Tímea rövid táv 6. hely, hosszú táv 8. hely, Turul Kupa 7. hely
  • Junior B fiú: Ádám Viktor rövid táv 4. hely, hosszú táv 5. hely, Turul Kupa 4. hely
  • Junior A fiú: Molnár Márk rövid táv 1. hely, hosszú táv 1. hely, Turul Kupa 1. hely, Gyimesi András rövid táv 4. hely, hosszú táv 4. hely, Turul Kupa 4. hely
  • Felnőtt férfi: Karancsi Sándor Turul Kupa 1. hely
  • Junior D+E+F fiú váltó: Fekete Levente 3. helyezés, Gróf Olivér 3. helyezés, Kántor Krisztián 3. helyezés, Sipos János 6. helyezés, Mayer Márton 6. helyezés
  • Junior C+Kadett lány váltó: Tar Violetta 5. hely, Molnár Réka 5. hely
  • Junior C+Kadett fiú váltó: Bejczi Botond 1. hely, Kovács Máté 1. hely
  • Junior A+B lány váltó: Lukács Klaudia 3. hely, Szécsi Tímea 3. hely
  • Junior A+B fiú váltó: Ádám Viktor 1. hely, Molnár Márk 1. hely, Gyimesi András 1. hely

Amatőr:

  • Mini fiú: Stangli Raul 5. hely
  • Junior F lány: Tausz Hanna 1. hely, Pataki Zsófia 5. hely
  • Junior E lány: Molnár Zsófia 6. hely
  • Junior E fiú: Szandi Alex 6. hely, Szandi Erik 7. hely, Stangli Erik 10. hely
  • Junior C fiú: Takács Kristóf 1. hely

2012.06.08.-10. Európa Kupa és nemzetközi verseny – Wörgl

  • Junior E fiú: Sodics Ádám 2. hely, Imre Patrik 3. hely
  • Kadett fiú: Bejczi Botond 12. hely (500m: 14.hely, 1000m: 23.hely, 3000m P: 13.hely, 5000m E: 12.hely), Kovács Máté 37. hely (500m: 32.hely, 1000m: 38.hely, 3000m P: 35.hely, 5000m E: 35.hely),
  • Junior B lány: Szécsi Tímea 29. hely (500m: 28.hely, 1000m: 25.hely, 3000m P: 26.hely, 5000m E: 27.hely),
  • Junior A fiú: Molnár Márk ??. hely (500m: 9. hely, 1000m: 14.hely, 5000m P: 7. hely, 10000m E: 12.hely),
  • Felnőtt férfi: Karancsi Sándor 17. hely (500m: 15.hely, 1000m: 14.hely, 5000m P: 16.hely, 10000m E: 19.hely).

2012.05.25. Gyorsasági Görkorcsolya Diákolimpia Országos döntő – Hódmezővásárhely

Profi:

  • Junior F fiú: Sipos János 1. hely
  • Junior E fiú: Sodics Ádám 1. hely, Imre Patrik 4. hely
  • Junior D fiú: Gróf Olivér rövid táv: 3. hely, Kántor Krisztián 9. hely, Hazafi Ádám 10. hely, Fekete Levente rövid táv: 12. hely, Mayer Márton 13. hely
  • Junior C lány: Tar Violetta 2. hely, Molnár Réka 7. hely
  • Junior C fiú: Bejczi Botond 1. hely, Gróf Kristóf 8. hely
  • Kadett fiú: Kovács Máté 3. hely
  • Junior B lány: Szécsi Tímea 8. hely
  • Junior A fiú: Gyimesi András 2. hely
  • Junior C lány váltó: Tar Violetta 1. hely (Séfer Diána, Fehér Viktória)
  • Junior C fiú váltó: Bejczi Botond 2. hely, Gróf Kristóf 2. hely
  • Junior A-B-Kadett lány váltó: Szécsi Tímea 4. hely (Lakics Vanessza, Horváth Anita)
  • Junior A+B+Kadett fiú váltó: Gyimesi András 3. hely, Kovács Máté 3. hely

Amatőr:

  • Junior C fiú: Takács Kristóf 3. hely

2012.05.18.-20. Európa Kupa – Gera

  • Kadett fiú: Bejczi Botond 10. hely (300m: 17.hely, 500m: 10.hely, 3000m P: 8.hely, 5000m E: 17.hely), Kovács Máté 42. hely (300m: 29.hely, 500m: 45.hely, 3000m P: 35.hely, 5000m E: 43.hely),
  • Junior A fiú: Molnár Márk (300m: 11. hely), Gyimesi András 21. hely (300m: 17.hely, 500m: 20.hely, 5000m P: 20.hely, 10000m E: 17.hely)
  • Felnőtt férfi: Karancsi Sándor 19. hely (300m: 13.hely, 500m: 20.hely, 5000m P: 12.hely, 10000m E: 16.hely).

2012.05.06. Intersport Tour de Tisza-tó – Tisza-tó

  • Abszolút férfi: Karancsi Sándor 1. hely

2012.04.27.-29. Európa Kupa IV. forduló és Nemzetközi verseny – Groß-Gerau

  • Junior B lány: Szécsi Tímea összetett 53. hely
  • Junior B fiú: Ádám Viktor összetett 50. hely
  • Junior A fiú: Molnár Márk összetett 33. hely
  • Felnőtt férfi: Karancsi Sándor összetett 59. hely
  • Junior C fiú: Bejczi Botond 6. hely

2012. április 21. Amatőr görkorcsolya verseny – Tatabánya

  • Junior F lány: Tausz Hanna 1. hely
  • Junior E lány: Molnár Zsófia 4. hely, Kiss Virág 5. hely
  • Junior E fiú: Török Ádám 1. hely, Szandi Alex 2. hely, Kovács Martin 6. hely, Szandi Erik 11. hely
  • Junior D lány: Pataki Antónia 3. hely, Plander Csenge 3. hely,
  • Junior D fiú: Németh József 3. hely

2012.04.13.-15. Európa Kupa II. forduló és Dóm Kupa – Szeged

  • Kadett fiú: Bejczi Botond (rövid táv: 10., hosszú táv: 2.), Kovács Máté (rövid táv: 14., hosszú táv: 14.)
  • Junior B lány: Szécsi Tímea (rövid táv: 10., hosszú táv: 11.)
  • Junior B fiú: Ádám Viktor (rövid táv: 14., hosszú táv: 11.)
  • Junior A fiú: Molnár Márk (rövid táv: 3., hosszú táv: 1.), Gyimesi András (rövid táv: 5., hosszú táv: 6.)
  • Felnőtt férfi: Karancsi Sándor (rövid táv: 10., hosszú táv: 8.)
  • Junior F fiú: Sipos János 1. hely
  • Junior E fiú: Sodics Ádám 1. hely, Imre Patrik 6. hely
  • Junior D fiú: Hazafi Ádám 6. hely, Gróf Olivér 7. hely
  • Junior C lány: Molnár Réka 10. hely
  • Junior C fiú: Németh Csaba 7. hely
  • Junior E fiú váltó: 1. hely (Sodics Ádám, Imre Patrik, Bödei Bálint /VKDSE/),
  • Junior D fiú váltó: 2. hely (Gróf Olivér, Hazafi Ádám),
  • Junior C fiú váltó: 2. hely (Németh Csaba, Iványi Tamás /Tornádó/, Szögi Tamás /Tornádó/),
  • Kadett fiú váltó: 2. hely (Bejczi Botond, Frecska Péter /TDKE/, Gila Bálint /TDKE/), 3. hely (Kovács Máté, Gila Balázs /TDKE/, Remete Solt /TDKE/),
  • Junior B lány váltó: 3. hely (Szécsi Tímea, Farkas Márti /TDKE/),
  • Junior B fiú váltó: 2. hely (Ádám Viktor, Újvári Ádám /Tornádó/),
  • Junior A + Felnőtt férfi váltó: 2. hely (Molnár Márk, Karancsi Sándor, Gengeliczky Donát /TDKE/), 3. hely (Gyimesi András, Fehér Zoltán /Tornádó/, Kiss Kornél /VKDSE/).

2012.03.02.-04. Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia Országos döntő – Tatabánya

  • 2.kcs. fiú: Hazafi Ádám (hosszú táv: 6.) – Gothard J. Ált. Isk.
  • 3.kcs. lány: Molnár Réka (hosszú táv: 3., rövid táv: 6.) – Bólyai Ált. Isk.
  • 3.kcs. fiú: Bejczi Botond (hosszú táv: 1., rövid táv: 1.) – Gothard J. Ált. Isk.
  • 4.kcs. fiú: Kovács Máté (rövid táv: 4.) – Simon I. Ált. Isk
  • 5.kcs. lány: Szécsi Tímea (hosszú táv: 3.) – KDG
  • 5.kcs. fiú: Ádám Viktor (hosszú táv: 5.) – KDG
  • 6.kcs. fiú: Molnár Márk (hosszú táv: 1., rövid táv: 1.) – Premontrei
  • 1.-2.kcs. fiú váltó: 3.hely (Bödei Bálint, Zelevics Gergő, Hazafi Ádám, Németh Dávid)
  • 3.-4.kcs. lány váltó: 2. hely (Séfer Diána, Molnár Réka, Horváth Anita, Lukács Klaudia)
  • 3.-4.kcs. fiú váltó: 1. hely (Bejczi Botond, Sulyok Áron, Nagy Bálint, Kovács Máté)
  • 5.-6.kcs. fiú váltó: 2. hely (Bejczi Bence, Ádám Viktor, Molnár Márk, Márk Marcell)

2012.02.13. Városligeti Kori-Suli Olimpia és Bürger Miklós emlékverseny – Budapest

  • I.kcs lány: Albert Laura 4. hely
  • I.kcs. fiú: Imre Patrik 1. hely
  • II.kcs. fiú: Hazafi Ádám 4. hely
  • III.kcs. fiú: Bejczi Botond 1. hely
  • V.kcs. lány: Szécsi Tímea 2. hely
  • V.kcs. fiú: Ádám Viktor 2. hely
  • VI.kcs. fiú: Molnár Márk 1. hely

2012.01.12. Városi Rövidpályás Diákolimpia – Szombathely

  • I.kcs. lány: Albert Laura 2. hely, Tausz Hanna 4. hely, Tömpe Anna 6. hely
  • I.kcs. fiú: Sodics Ádám 3. hely, Imre Patrik 4. hely, Fekete Bence 5. hely, Török Ádám 6. hely
  • II.kcs. fiú: Hazafi Ádám 1. hely, Németh Dávid 2. hely, Kántor Krisztián 3. hely, Gróf Olivér 4. hely
  • III.kcs. lány: Molnár Réka 2. hely, Tar Violetta 4. hely
  • III.kcs. fiú: Bejczi Botond 1. hely, Gróf Kristóf 2. hely
  • IV.kcs. lány: Lukács Klaudia 2. hely, Nadrai Rebeka 3. hely, Baumann Kinga 4. hely
  • IV.kcs fiú: Kovács Máté 2. hely
  • V.kcs. lány: Szécsi Tímea 2. hely
  • VI.kcs. fiú: Molnár Márk 1. hely, Gyimesi András 3. hely

2011.10.22. Gurul a Sárvár! – Sárvár

  • Közepes próba (2km) fiú: Bejczi Botond 1. hely (VKDSE), Kovács Máté 2. hely (VKDSE), Hazafi Ádám 3. hely (VKDSE)
  • Közepes próba (2km) lány: Nadrai Rebeka 1. hely, Lukács Klaudia 2. hely, Szécsi Tímea 3. hely (VKDSE)
  • Nagy próba (4km) fiú: Molnár Márk 1. hely (VKDSE), Ádám Viktor 2. hely, Tóth András 3. hely

2011.10.08. Szezonzáró Görkorcsolya verseny – Tatabánya

Profi:

  • Junior F fiú: Imre Patrik 1. hely
  • Junior E fiú: Gróf Olivér 6. hely, Fekete Levente 8. hely, Fekete Bence 9. hely
  • Junior D fiú: Gróf Kristóf 5. hely, Németh Dávid 6. hely, Kántor Krisztián 7. hely
  • Junior C lány: Tar Violetta 11. hely, Nadrai Rebeka 12. hely
  • Junior C fiú: Bejczi Botond 1. hely (VKDSE), Németh Csaba 10. hely
  • Kadett lány: Lukács Klaudia 4. hely, Baumann Kinga 5. hely
  • Junior B fiú: Molnár Márk 1. hely (VKDSE), Ádám Viktor 3. hely
  • Junior A fiú: Gyimesi András 3. hely (VKDSE)
  • Junior E-F fiú váltó: Gróf Olivér 3. hely, Fekete Levente 3. hely, Imre Patrik 4. hely, Fekete Bence 4. hely
  • Junior C-D fiú váltó: Bejczi Botond 2. hely (VKDSE), Gróf Kristóf 2. hely, Németh Csaba 2. hely, Kántor Krisztián ?. hely, Németh Dávid ?. hely
  • Junior C-D lány váltó: Nadrai Rebeka ?. hely, Tar Violetta ?. hely
  • Juior B-Kadett lány váltó: Lukács Klaudia 3. hely, Baumann Kinga 3. hely
  • Kadett-Felnőtt férfi váltó: Ádám Viktor 3. hely, Molnár Márk 3. hely (VKDSE), Gyimesi András 3. hely (VKDSE)

Amatőr:

  • Junior F lány: Tausz Hanna 1. hely
  • Junior F fiú: Sipos János 1. hely
  • Junior E (2003) fiú: Mayer Levente 4. hely
  • Junior E (2002) fiú: Mayer Márton 1. hely
  • Junior D lány: Mogyin Mira 2. hely
  • Junior D fiú: Takács Kristóf 1. hely, Benczik-Hrncsár Áron 4. hely
  • Junior C fiú: Eke Olivér 1. hely
  • Junior E-F fiú váltó: Sipos János 2. hely, Mayer Levente 2. hely, Mayer Márton 2. hely
  • Junior C-D lány váltó: Tausz Hanna 2. hely, Mogyin Mira 2. hely
  • Junior C-D fiú váltó: Takács Kristóf 1. hely, Benczik-Hrncsár Áron 1. hely, Eke Olivér 1. hely

2011.10.05. XV. Batthyány Kupa, Megyei Diáksport Nap és Aradi Vértanúk Futó, Kerékpáros és Görkorcsolyás Emlékverseny – Pannónia Ring, Ostffyasszonyfa

1-4. osztály:

Lányok: Albert Laura 2. hely, Tausz Hanna 3. hely

Fiúk: Peresznyák Kevin 1. hely, Németh Dávid 2. hely, Gróf Olivér 3. hely, Kántor Krisztián 5. hely, Fekete Levente 6. hely, Imre Patrik 8. hely, Fekete Bence 9. hely, Mayer Márton 10. hely, Mayer Levente 11. hely

5-8. osztály:

Lányok: Horváth Anita 1. hely, Fehér Viktória 2. hely, Nadrai Rebeka 3. hely, Tar Violetta 4. hely

Fiúk: Bejczi Botond 1. hely, Kovács Máté 2. hely, Gróf Kristóf 3. hely, Németh Csaba 4. hely, Takács Kristóf 5. hely, Benczik-Hrncsár Áron 6. hely

2011.09.22. Városi Autómentes Nap – Szombathely

1-4. osztály:

Fiúk: Peresznyák Kevin 1. hely, Gróf Olivér 4. hely, Fekete Levente 5. hely, Németh Dávid 6. hely, Mayer Márton 7. hely, Kántor Krisztián 8. hely

5-8. osztály:

Lányok: Horváth Anita 1. hely, Fehér Viktória 2. hely, Nadrai Rebeka 3. hely, Tar Violetta 5. hely

Fiúk: Bejczi Botond 1. hely, Gróf Kristóf 3. hely, Kovács Máté 4. hely

2011.09.18. Felnőtt Országos Bajnokság és I. Inline GP. – Szombathely

Profi:

  • Junior F fiú: Sodics Ádám 1. hely, Imre Patrik 2. hely
  • Junior E fiú: Fekete Levente 5. hely, Gróf Olivér 6. hely, Fekete Bence 8. hely
  • Junior D fiú: Peresznyák Kevin 2. hely, Gróf Kristóf 3. hely, Németh Dávid 5. hely, Kántor Krisztián 6. hely
  • Junior C lány: Nadrai Rebeka 5. hely, Tar Violetta 6. hely
  • Junior C fiú: Németh Csaba 10. hely
  • Felnőtt női: Lukács Klaudia rövid táv: 8. hely, hosszú táv: 9. hely, Baumann Kinga rövid táv: 11. hely, hosszú táv: 10. hely
  • Felnőtt férfi: Ádám Viktor rövid táv: 13. hely, hosszú táv: 8. hely
  • Junior E-F fiú váltó: Gróf Olivér 3. hely, Fekete Bence 3. hely, Fekete Levente 3. hely, Sodics Ádám 4. hely, Imre Patrik 4. hely
  • Junior C-D lány váltó: Nadrai Rebeka 3. hely, Tar Violetta 3. hely
  • Junior C-D fiú váltó: Gróf Kristóf 4. hely, Németh Dávid 4. hely, Peresznyák Kevin 4. hely, Németh Csaba 5. hely, Kántor Krisztián 5. hely
2011.08.28. Svájci verseny – Schafisheim
Profi:
  • Junior F fiú: Imre Patrik 1. helyezés
2011.08.21. Liechtensteini verseny – Vaduz
Profi:
  • Junior F fiú: Imre Patrik 1. helyezés
2011.07.30. Svájci verseny – Zugersee
Profi:
  • Junior F fiú: Imre Patrik 1. helyezés
2011.07.01.-03. EURÓPA KUPA és XX. Turul Kupa – Tatabánya

Profi:

  • Junior F fiú: Imre Patrik rövid 1. helyezés, Sodics Ádám 2. helyezés, Sipos János 4. helyezés
  • Junior E lány: Albert Laura 10. helyezés
  • Junior E fiú: Fekete Levente 4. helyezés, Gróf Olivér 7. helyezés, Mayer Márton 10. helyezés, Fekete Bence 11. helyezés
  • Junior D fiú: Peresznyák Kevin 4. helyezés, Gróf Kristóf 6. helyezés
  • Junior C lány: Tar Violetta 8. helyezés, Nadrai Rebeka 9. helyezés
  • Kadett lány: Baumann Kinga EK Sprint: 20. hely, EK hosszú: 20. hely, Lukács Klaudia EK Sprint:  21. hely, EK hosszú: 17. hely
  • Junior B lány: Mohr Csilla EK Sprint: 13. hely, EK hosszú: 13. hely
  • Junior B fiú: Ádám Viktor EK Sprint: 9. hely, EK hosszú: 12. hely
  • Junior E+F fiú váltó: Fekete Levente 3. helyezés, Gróf Olivér 3. helyezés, Fekete Bence 3. helyezés, Sipos János 4. helyezés, Imre Patrik 5. helyezés, Sodics Ádám 5. helyezés, Mayer Márton 5. helyezés
  • Junior E+F lány váltó: Albert Laura ?. hely
  • Junior C+D fiú váltó: Peresznyák Kevin ?. helyezés, Gróf Kristóf ?. helyezés, Németh Dávid ?. helyezés
  • Junior C+D lány váltó: Tar Violetta 3. hely, Nadrai Rebeka 3. hely
  • Junior B fiú váltó: Ádám Viktor 3. hely, Molnár Márk 3. hely

2011.06.25.-26. Utánpótlás Országos Bajnokság és Dél Csillag Kupa – Szeged

Profi:

  • Junior F fiú: Imre Patrik rövid 1. helyezés
  • Junior E lány: Albert Laura 7. helyezés
  • Junior E fiú: Fekete Levente 2. helyezés, Gróf Olivér 5. helyezés, Fekete Bence 7. helyezés
  • Junior D fiú: Peresznyák Kevin 1. helyezés, Gróf Kristóf 4. helyezés
  • Junior C lány: Tar Violetta 8. helyezés, Kaposi Nikolett 9. hely
  • Kadett lány: Lukács Klaudia 7. helyezés
  • Junior B lány: Mohr Csilla 7. helyezés
  • Junior B fiú: Ádám Viktor 3. helyezés
  • Junior D+E+F fiú váltó: Peresznyák Kevin 1. helyezés, Gróf Kristóf 1. helyezés, Fekete Levente 1. helyezés, Gróf Olivér 5. helyezés, Fekete Bence 5. helyezés, Imre Patrik 5. helyezés
  • Junior C+Kadett lány váltó: Tar Violetta 4. hely, Lukács Klaudia 4. hely, Kaposi Nikolett 4. hely

Amatőr:

  • Junior F fiú: Sodics Ádám 1. hely, Sipos János 3. hely
  • Junior E fiú: Mayer Levente 4. hely, Mayer Márton 5. hely
  • Junior D fiú: Kántor Krisztián 1. hely, Takács Kristóf 2. hely
  • Junior C fiú: Németh Csaba 1. hely
  • Junior D+E+F fiú váltó: Mayer Márton 1. hely, Kántor Krisztián 1. hely, Sodics Ádám 1. hely, Sipos János 3. hely, Mayer Levente 3. hely, Takács Kristóf 3. hely

2011.06.10.-12. Cseh Inline Open – Benatky nad Jizerau (Csehország)

Profi:

  • Junior F fiú: Imre Patrik 1. hely
  • Junior E fiú: Fekete Levente 3. hely, Gróf Olivér 5. hely, Fekete Bence 11. hely
  • Junior D fiú: Gróf Kristóf 8. hely
  • Junior C lány: Nadrai Rebeka 13. hely, Kaposi Nikolett 15. hely
  • Junior B lány: Mohr Csilla 3. hely

2011.05.27.-28. Gyorsasági Görkorcsolya Diákolimpia Országos Döntő – Szeged

Profi:

  • Junior F fiú: Imre Patrik rövid táv: 1. hely, hosszú táv: 1. hely
  • Junior E lány: Albert Laura rövid táv: 12. hely, hosszú táv: 9. hely
  • Junior E fiú: Gróf Olivér rövid táv: 3. hely, hosszú táv: 6. hely, Fekete Levente rövid táv: 6. hely, hosszú táv: 5. hely, Fekete Bence rövid táv: 11. hely, hosszú táv: 11. hely
  • Junior D fiú: Peresznyák Kevin rövid táv: 2. hely, hosszú táv: 2. hely, Gróf Kristóf rövid táv: 6. hely, hosszú táv: 6. hely
  • Junior C lány: Nadrai Rebeka rövid táv: 7. hely, hosszú táv: 7. hely
  • Kadett lány: Lukács Klaudia rövid táv: 7. hely, hosszú táv: 6. hely
  • Junior B lány: Mohr Csilla rövid táv: 5. hely, hosszú táv: 6. hely
  • Junior B fiú: Ádám Viktor rövid táv: 3. hely, hosszú táv: 3. hely
  • Junior E+F fiú váltó: Gróf Olivér 3. hely, Fekete Levente 3. hely, Imre Patrik 3. hely
  • Junior D fiú váltó: Peresznyák Kevin 1. hely, Gróf Kristóf 1. hely
  • Junior C lány váltó: Nadrai Rebeka 2. hely
  • Junior A+B+Kadett fiú váltó: Ádám Viktor 3. hely

Amatőr:

  • Junior F fiú: Sodics Ádám 1. hely, Sipos János 3. hely
  • Junior E fiú: Mayer Márton 2. hely, Mayer Levente 6. hely
  • Junior D fiú: Kántor Krisztián 4. hely, Takács Kristóf 7. hely
  • Junior C fiú: Németh Csaba 1. hely
  • Junior D+E+F fiú váltó: Sipos János 6. hely, Mayer Levente 6. hely, Takács Kristóf 6. hely

2011.05.20.-22. EURÓPA KUPA – 6. Int. Kriterium – Wörgl

Profi:

  • Junior F fiú (2004-2005): Imre Patrik 1. hely
  • Junior E lány (2002-2003): Albert Laura 8. hely
  • Junior E fiú (2002-2003): Fekete Levente 6. hely, Fekete Bence 11. hely
  • Junior D fiú (2001-2001): Peresznyák Kevin 3. hely
  • Junior B fiú (1994-1995): Ádám Viktor 16. hely, EK rövid táv: 13. hely, EK hosszú táv: 16. hely

2011.05.12. KDSE Házi Bajnokság – Szombathely

Profi:

  • Junior F fiú (2004-2005): Imre Patrik 1. hely
  • Junior E fiú (2002-2003): Gróf Olivér 1. hely, Fekete Levente 2. hely, Fekete Bence 3. hely
  • Junior E lány (2002-2003): Albert Laura 1. hely
  • Junior D fiú (2000-2001): Peresznyák Kevin 1. hely, Gróf Kristóf 2. hely, Németh Dávid 3. hely
  • Junior C lány (1998-1999): Nadrai Rebeka 1. hely, Tar Violetta 2. hely, Kaposi Nikolett 3. hely
  • Kadett lány (1996-1997): Lukács Klaudia 1. hely, Baumann Kinga 2. hely
  • Junior B fiú (1994-1995): Ádám Viktor 1. hely
  • Junior B lány (1994-1995): Mohr Csilla 1. hely

Amatőr

  • Amatőr 1 fiú (2004-2005): Sodics Ádám 1. hely, Sipos János 2. hely, Tullner Áron 3. hely, Szandi Alex 4. hely, Szandi Erik 5. hely, Kovács Martin 6. hely
  • Amatőr 1 lány (2004-2005): Tausz Hanna 1. hely, Hazafi Réka 2. hely
  • Amatőr 2 fiú (2002-2003): Mayer Márton 1. hely, Mayer Levente 2. hely, Török Ádám 3. hely, Kovács Levente 4. hely, Bedő Krisztián 5. hely, Varga Benjamin 6. hely, Németh Levente 7. hely
  • Amatőr 2 lány (2002-2003): Plander Csenge 1. hely, Pushkar Katja 2. hely, Takács Emese 3. hely
  • Amatőr 3 fiú (2000-2001): Kántor Krisztián 1. hely, Takács Kristóf 2. hely, Benczik-Hrncsár Áron 3. hely, Matóczay László 4. hely, Horváth Marcell 5. hely, Varga Márk 6. hely, Horváth Szabolcs 7. hely
  • Amatőr 3 lány (2000-2001): Mogyin Míra 1. hely, Hazafi Dóra 2. hely, Németh Hanna 3. hely
  • Amatőr Felnőtt férfi: Albert Zsolt 1. hely

2011.04.15.-17. EURÓPA KUPA – 33. Int. Kriterium – Groß-Gerau

Profi:

  • Schüler D fiú: Imre Patrik 1. hely
  • Junior B fiú: Ádám Viktor 62. hely, Sprint Kupa: 39. hely, EK rövid táv: 38. hely, EK hosszú táv: 52. hely

2011.04.02. V. Dóm Kupa – Szeged

Profi:

  • Junior F fiú: Imre Patrik 1. hely
  • Junior E lány: Albert Laura 6. hely
  • Junior E fiú: Gróf Olivér 3. hely, Fekete Levente 6. hely, Fekete Bence 13. hely
  • Junior D fiú: Gróf Kristóf 3. hely, Németh Dávid 4. hely
  • Junior C lány: Nadrai Rebeka 9. hely, Tar Violetta 11. hely, Kaposi Nikolett 14. hely
  • Kadett női: Lukács Klaudia 5. hely
  • Junior B női: Mohr Csilla 9. hely
  • Junior B férfi: Ádám Viktor 5. hely
  • Junior E fiú váltó: Imre Patrik 2. hely, Gróf Olivér 2. hely, Fekete Levente 2. hely
  • Junior D fiú váltó: Gróf Kristóf 1. hely, Németh Dávid 1. hely
  • Junior C lány váltó: Nadrai Rebeka 3. hely, Tar Violetta 3. hely
  • Junior B lány váltó: Mohr Csilla ?.hely, Bessenyei Boglárka (ZKK) ?. hely
  • Junior B-A Senior férfi váltó: Ádám Viktor ?. hely, Forrai Benedek (Tornádó) ?. hely

Amatőr:

  • Amatőr 4 férfi (2004-2005): Sipos János 1. hely
  • Amatőr 3 férfi (2002-2003): Mayer Márton 1. hely
  • Amatőr 2 férfi (1999-2000): Németh Csaba 1. hely

2010.10.02. Szezonzáró Görkorcsolyaverseny – Tatabánya

Profi:

  • Junior F lány: Albert Laura 5. hely
  • Junior F fiú: Imre Patrik 1. hely
  • Junior E fiú: Peresznyák Kevin 1. hely
  • Junior D lány: Tar Violetta 7. hely
  • Junior D fiú: Gróf Kristóf 4. hely
  • Junior C lány: Nadrai Rebeka 9. hely, Lukács Klaudia 11. hely
  • Junior B fiú: Ádám Viktor 3. hely
  • Junior E-F fiú váltó: Imre Patrik 2. hely, Peresznyák Kevin 2. hely
  • Junior E-F lány váltó: Albert Laura 6. hely (Osváth Lili – Tornádó)
  • Junior C-D lány váltó: Tar Violetta 7. hely, Lukács Klaudia 7. hely, Nadrai Rebeka 7. hely
  • Junior A-B-Senior váltó: Ádám Viktor 3. hely (Dékány Bence, Újvári Ádám – Tornádó)

Amatőr:

  • 2005-ös lány: Edelényi Júlia 1. hely
  • 2005-ös fiú: Sipos János 1. hely
  • 2004-es fiú: Sodics Ádám 1. hely
  • Junior F fiú: Fekete Bence 2. hely
  • Junior E fiú: Gróf Olivér 1. hely, Németh Dávid 2. hely, Fekete Levente 3. hely, Mayer Márton 5. hely, Kántor Krisztián 6. hely
  • Junior D lány: Márkus Míra 1. hely
  • Junior D fiú: Takács Kristóf 2. hely, Németh Csaba 3. hely
  • Junior C lány: Baumann Kinga 1. hely
  • Junior D-E-F fiú váltó: Gróf Olivér 1. hely, Fekete Levente 1. hely, Németh Dávid 1. hely, Sodics Ádám 2. hely, Németh Csaba 2. hely, Takács Kristóf 2. hely, Kántor Krisztián 3. hely, Fekete Bence 3. hely, Mayer Márton 3. hely
  • Junior D-E-F lány váltó: Márkus Míra 2. hely, Edelényi Júlia 2. hely

2010.09.18. V. Dél Csilag Kupa – Szeged

Profi:

  • Junior F lány: Albert Laura 5. hely
  • Junior F fiú: Imre Patrik 3. hely
  • Junior E fiú: Presznyák Kevin 1. hely
  • Junior D lány: Tar Violetta 5. hely
  • Junior D fiú: Gróf Kristóf 10. hely
  • Junior C lány: Lukács Klaudia 11. hely, Nadrai Rebeka 13. hely
  • Junior B fiú: Ádám Viktor 3. hely
  • Junior F-E lány váltó: Albert Laura 3. hely (Végh Anna – Tornádó, Rigó Niki – TDKE)
  • Junior F-E fiú váltó: Peresznyák Kevin 1. hely, Imre Patrik 1. hely
  • Junior D fiú váltó: Gróf Kristóf 3. hely (Bejczi Botond – VKDSE)
  • Junior D lány váltó: Tar Violetta 1. hely (Séfer Diána, Fehér Viktória – VKDSE)
  • Junior C lány váltó: Nadrai Rebeka 3. hely, Lukács Klaudia 3. hely
  • Junior A-B fiú váltó: Ádám Viktor 3. hely (Újvári Ádám – Tornádó)

Amatőr:

  • Amatőr 1 fiú (2002-2005): Gróf Olivér 1. hely, Fekete Levente 3. hely, Fekete Bence 5. hely, Mayer Márton 6. hely, Sodics Ádám 7. hely
  • Amatőr 2 fiú (1999-2001): Németh Dávid 2. hely, Takács Kristóf 3. hely
  • Amatőr 3 lány (1996-1998): Kaposi Nikolett 2. hely, Baumann Kinga 3. hely

2010.09.18. Felnőtt Országos Bajnokság – Szeged

Profi:

  • Ádám Viktor: öszetett: 9. hely, 300m egyéni: 13. hely, 500m: 11. hely, 5000m P: 8. hely, 10000m E: 9. hely

2010.08.14. XVI. JÁSZ Kupa – Jászberény

Profi:

  • I.kcs. (1999-2002) fiú: Peresznyák Kevin 3. hely, Gróf Kristóf 7. hely
  • I.kcs. (1999-2002) lány: Tar Violetta 5. hely
  • II.kcs. (1995-1998) fiú: Ádám Viktor 2. hely
  • I.kcs. fiú váltó: Peresznyák Kevin 2. hely, Gróf Kristóf 2. hely

Amatőr:

  • I.kcs. (2005) lány: Edelényi Júlia 1. hely
  • II.kcs. (2004) fiú: Imre Patrik 1. hely
  • III. kcs. (2003) lány: Albert Laura 3. hely
  • III. kcs. (2003) fiú: Fekete Bence 3. hely
  • IV. kcs. (2002) fiú: Gróf Olivér 1. hely, Fekete Levente 3. hely, Mayer Márton 7. hely
  • V. kcs. (2001) fiú: Németh Dávid 2. hely
  • VI. kcs. (2000) lány: Márkus Míra 1. hely
  • IV. kcs. fiú váltó: Gróf Olivér 1. hely, Mayer Márton 1. hely, Fekete Levente 1. hely

2010.07.10.-11. XIX. Turul Kupa és Junior OB – Tatabánya

Profi:

  • Junior E fiú: Presznyák Kevin – Turul Kupa: 2. hely, – Junior OB: 2. hely
  • Junio D lány: Tar Violetta – Turul Kupa: 15. hely, – Junior OB: 9. hely
  • Junior D fiú: Gróf Kristóf – Turul Kupa: 18. hely, – Junior OB: 12. hely
  • Junior C lány: Lukács Klaudia – Turul Kupa: 21. hely, – Junior OB: 12. hely, Nadrai Rebeka – Turul Kupa: 23. hely, – Junior OB: 13. hely
  • Junior D fiú váltó: Peresznyák Kevin ?. hely, Gróf Kristóf ?. hely
  • Junior C lány váltó: Tar Violetta ?. hely, Nadrai Rebeka ?. hely, Lukács Klaudia ?. hely

Amatőr:

  • 0. kcs fiú: Imre Patrik 3. hely, Sodics Ádám 4. hely, Fekete Bence 5. hely
  • 0. kcs lány: Albert Laura 2. hely
  • 1. kcs. fiú: Németh Dávid 1. hely, Gróf Olivér 2. hely, Fekete Levente 4. hely, Mayer Márton 5.hely, Budai Ádám 11. hely
  • 2. kcs. lány: Márkus Míra 3. hely
  • 2. kcs. fiú: Takács Kristóf 2. hely
  • 3. kcs. lány: Kaposi Nikolett 5. hely
  • 4. kcs. fiú: Ádám Viktor 1. hely
  • Felnőtt férfi: Németh Attila 3. hely
  • 1. kcs fiú váltó: Gróf Olivér 1. hely, Németh Dávid 1. hely, Fekete Levente 1. hely, Fekete Bence 3. hely, Budai Ádám 3. hely, Mayer Márton 3. hely, Imre Patrik 4. hely, Sodics Ádám 4. hely
  • 3. kcs. lány váltó: Márkus Míra 2. hely, Albert Laura 2. hely, Kaposi Nikolett 2. hely
  • 4. kcs. fiú: Takács Kristóf 1. hely, Ádám Viktor 1. hely

2010.05.29. Gyorsasági Görkorcsolyázó Iskola Olimpia Országos Döntő – Tatabánya

Profi:

  • Junior E fiú: Presznyák Kevin – rövid táv: 2. hely, – hosszú táv: 5. hely
  • Junio D lány: Tar Violetta – rövid táv: 13. hely, – hosszú táv: 11. hely
  • Junior D fiú: Gróf Kristóf – rövid táv: 14. hely, – hosszú táv: 14. hely
  • Junior C lány: Nadrai Rebeka – rövid táv: 12. hely, – hosszú táv: 15. hely, Málics Annamária – rövid táv: 13. hely, – hoszú táv: 13. hely, Lukács Klaudia – rövid táv: 14. hely, – hosszú táv: 12. hely
  • Junior D fiú váltó: Peresznyák Kevin 4. hely, Gróf Kristóf 4. hely
  • Junior C lány váltó: Málics Annamária 4. hely, Lukács Klaudia 4. hely, Tar Violetta 4. hely

Amatőr:

  • 2005-ös lány: Edelényi Júlia 1. hely
  • 2004-es fiú: Imre Patrik 1. hely
  • 0. kcs lány: Albert Laura 2. hely
  • 1. kcs. fiú: Gróf Olivér 1. hely, Fekete Levente 3. hely, Németh Dávid 6. hely, Gyarmati Dominik 7. hely, Mayer Márton 15. hely
  • 2. kcs. lány: Márkus Míra 2. hely
  • 2. kcs. fiú: Takács Kristóf 4. hely
  • 3. kcs. lány: Markovics Liza 2. hely, Kaposi Nikolett 4. hely
  • 4. kcs. lány: Benyusz Fruzsina 2. hely
  • 4. kcs, fiú: Ádám Viktor 1. hely, Horváth Dávid 2. hely
  • 1. kcs fiú váltó: Gróf Olivér 1. hely, Németh Dávid 1. hely, Fekete Levente 1. hely, Gyarmati Dominik 5. hely, Imre Patrik 5. hely, Mayer Márton 5. hely
  • 2. kcs. lány váltó: Márkus Míra 2. hely, Albert Laura 2. hely
  • 4. kcs. lány váltó: Kaposi Nikolett 2. hely, Markovics Liza 2. hely, Benyusz Fruzsina 2. hely
  • 4. kcs. fiú: Takács Kristóf 1. hely, Ádám Viktor 1. hely, Horváth Dávid 1. hely

2010.05.21. Városi Gyorsasági Görkorcsolya Iskola Olimpia – Szombathely

Profi:

  • 1. kcs. fiú: Peresznyák Kevin 1. hely
  • 2. kcs. fiú: Gróf Kristóf 2. hely
  • 2. kcs. lány: Tar Violetta 4. hely

Amatőr:

  • Óvodás lányok: Albert Laura 1. hely, Fonyadt Orsolya 3. hely, Edelényi Júlia 4. hely, Avas Viktória 5. hely
  • 1. kcs. fiú: Gróf Olivér 1. hely, Fekete Levente 2. hely, Németh Dávid 3. hely, Gyarmati Dominik 4. hely, Kántor Krisztián 5. hely, Mayer Márton 6. hely, Avas Márton 7. hely, Benhart Dávid 8. hely, Bedő Krisztián 9. hely
  • 1. kcs. lány: Ámán Nikolett 3. hely
  • 2. kcs. lány: Márkus Míra 1. hely
  • 3. kcs. lány: Markovics Liza 1. hely, Kaposi Nikolett 2. hely
  • 4. kcs. fiú: Ádám Viktor 1. hely
  • 4. kcs. lány: Benyusz Fruzsina 1. hely

2010.04.22. Városi Tehetségkutató Görkorcsoly Verseny – Szombathely

Profi:

  • 3.kcs lány (1998-1997): Lukács Klaudia 2. hely, Málics Annamária 3. hely

Amatőr:

  • Óvodás fiúk (2004-): Imre Patrik 2. hely, Tullner Áron 3. hely
  • Óvodás lányok: Edelényi Júlia 1. hely, Fonyadt Orsolya 2. hely
  • 1.kcs fiú (2002-2001): Fekete Levente 1. hely, Kántor Krisztián 2. hely, Benhart Dávid 3. hely, Horváth Marcell 4. hely, Bedő Krisztián 5. hely
  • 1.kcs lány: Ámán Nikolett 3. hely
  • 2.kcs fiú (2000-1999): Németh Csaba 1. hely, Varga Márk 2. hely
  • 2.kcs lány: Márkus Míra 1. hely
  • 3.kcs lány (1998-1997): Baumann Kinga 1. hely, Kaposi Nikolett 2. hely
  • 4.kcs fiú (1996-1995): Horváth Dávid 1. hely

2010.04.17-18. IV.Dóm Kupa – Szeged

Profi:

  • Junior E fiú: Peresznyák Kevin 3. hely
  • Junior D lány: Tar Violetta 10. hely
  • Junior D fiú: Gróf Kristóf 10. hely
  • Junior C lány: Lukács Klaudia 7. hely, Málics Annamária 8. hely
  • Junior E-D fiú váltó: Peresznyák Kevin 7. hely, Gróf Kristóf 7. hely
  • Junior D-C lány váltó: Tar Violetta 5. hely, Lukács Klaudia 5. hely, Málics Annamária 5. hely

Amatőr:

  • Junior F lány: Albert Laura 1. hely
  • Junior F fiú: Imre Patrik 2. hely
  • Junior E lány: Márkus Míra 3. hely
  • Junior E fiú: Fekete Levente 1. hely, Gróf Olivér 2. hely, Németh Dávid 3. hely, Gyarmati Dominik 4. hely, Gyurics Máté 7. hely
  • Junior D fiú: Takács Kristóf 3. hely
  • Amatőr 1 lány (1993-1999): Markovics Liza 4. hely
  • Amatőr 1 fiú: Ádám Viktor 1. hely, Horváth Dávid 2. hely
  • Junior F-E lány váltó: Albert Laura 2. hely, Márkus Míra 2. hely
  • Junior F-E fiú váltó: Németh Dávid 1. hely, Fekete Levente 1. hely, Gróf Olivér 1. hely, Gyarmati Dominik 2. hely, Gyurics Máté 2. hely, Imre Patrik 2. hely
  • Amatőr 1 fiú váltó: Ádám Viktor 1. hely, Horváth Dávid 1. hely, Takács Kristóf 1. hely

2009.10.03. Magyar Kupa záró forduló – Tatabánya

Profi:

  • Junior D lány: Málics Annamária 11. hely, Tar Violetta 12. hely, Nadrai Rebeka 13. hely

Amatőr:

  • Junior F fiú: Gróf Olivér 1. hely, Gyarmati Dominik 5. hely
  • Junior E lány: Peszleny Ivett 4. hely, Márkus Míra 5. hely, Horváth Kata 6. hely
  • Junior E fiú: Gróf Kristóf 2. hely, Peresznyák Kevin 5. hely, Németh Dávid 7. hely, Takács Kristóf 10. hely
  • Junior C lány: Lukács Klaudia 7. hely

2009.09.19. Dél Csillag Kupa – Szeged


  • Junior F fiú: Gróf Olivér 2. hely
  • Junior E lány: Peszleny Ivett 2. hely
  • Junior E fiú: Gróf Kristóf 1. hely, Peresznyák Kevin 2. hely

2009.08.22. Savaria Kupa – Szombathely

Profi:

  • Junior D lány: Málics Annamária 7. hely, Tar Violetta 8. hely
  • Junior C lány: Kirchmajer Enikő 6. hely
  • Junior C-D váltó: Málics Annamária 4. hely, Tar Violetta 4. hely, Kirchmajer Enikő 4. hely

Amatőr:

  • Junior F fiú: Gróf Olivér 2. hely
  • Junior E lány: Peszleny Ivett 3. hely, Márkus Míra 5. hely, Horváth Kata 6. hely
  • Junior E fiú: Gróf Kristóf 4. hely, Peresznyák Kevin 5. hely, Takács Kristóf 7. hely, Hőbör Bence 8. hely
  • Junior C lány: Lukács Klaudia 4. hely

2009.06.27. Junior OB és Jász Kupa – Jászberény

Profi:

  • Junior D lány: Málics Annamária 8. hely, Tar Violetta 9. hely
  • Junior E lány: Kirchmajer Enikő 8. hely

Amatőrök:

  • Junior F fiú: Gyarmati Dominik 2. hely
  • Junior E lány: Peszleny Ivett 3. hely, Tóth Mirtill 4. hely, Márkus Míra 5. hely, Horváth Kata 6. hely
  • Junior E fiú: Gróf Kristóf 4. hely, Peresznyák Kevin 4. hely, Takács Kristóf 6. hely, Hőbör Bence 7. hely
  • Junior D lány: Mészáros Kitti 4. hely
  • Junior D fiú: Horváth Patrik 7. hely
  • Junior B lány: Bársony Brigitta 1. hely, Lakics Vanessza 3. hely

2008.10.04. Magyar Utcai Bajnokság Magyar Kupa V. – Tatabánya


  • Junior F lány: Horváth Kata 7. hely, Peszleny Ivett 8. hely
  • Junior E lány: Tar Violetta 4. hely, Horváth Annamária 7. hely, Tóth Mirtill 8. hely
  • Junior E fiú: Horváth Patrik 6. hely, Horváth Roland 9. hely, Takács Kristóf 10. hely, Hőbör Bence 11. hely
  • Junior D lány: Málics Annamária 2. hely, Kirchmajer Enikő 5. hely, Nadrai Rebeka 6. hely
  • Junior D fiú: Viszked Tamás 2. hely

2008.09.20. Dél Csillag Kupa – Szeged

  • Junior F lány: Horváth Kata 2. hely, Peszleny Ivett 3. hely
  • Junior E1 lány: Tar Violetta 1. hely, Tóth Mirtill 4. hely
  • Junior E2 lány: Horváth Annamária 1. hely
  • Junior E1 fiú: Horváth Patrik 4. hely
  • Junior E2 fiú: Takács Kristóf 5. hely, Hőbör Bence 6. hely
  • Junior D lány: Kirchmajer Enikő 1. hely, Málics Annamária 2. hely, Nadrai Rebeka 3. hely

2008.08.16. Jász Kupa Magyar Kupa IV. – Jászberény


  • Junior F-E váltó: Takács Kristóf 1. hely, Horváth Kata 1. hely
  • Junior C-D váltó: Málics Annamária 1. hely, Kirchmajer Enikő 1. hely

2008.08.10. Savária Kupa Magyar Kupa III. – Szombathely


  • Junior F lány: Horváth Kata 3. hely
  • Junior E lány: Tar Violetta 3. hely, Horváth Annamária 4. hely
  • Junior E fiú: Takács Kristóf 5. hely, Hőbör Bence 6. hely, Németh Milán 7. hely
  • Junior D lány: Málics Annamária 4. hely
Go to Top